Wiedza, pasja
i doświadczenie

O ITORO

Misja i wizja

Zapewniać bezpieczeństwo Twojej firmie

Nasza firma ma jeden cel : pomoc naszym klientom w ochronie ich sieci przed atakami DDoS. Konfiguracja systemu, przerwania, sterowniki, routing - połączenie wszystkich tych elementów systemu jest bardzo czasochłonne. Dlatego pomagamy i wspieramy inne firmy naszą wiedzą i doświadczeniem. Wiemy, jak szybko i sprawnie wdrożyć do ich systemów najlepszą ochronę przed atakami DDoS.

Kompetencje i doświadczenie

Możesz spać spokojnie - wiemy co robimy

ITORO pomoże Ci zminimalizować czas potrzebny do zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony Twojej sieci. Dzięki naszej szerokiej wiedzy i setkom instalacji systemów Wanguard na całym świecie robimy to profesjonalnie i sprawnie.

Złoty partner Andrisoft

Jesteśmy partnerem lidera bezpieczeństwa

Dostarczamy wsparcie oraz usługi konsultacji dotyczących bezpieczeństwa i ochrony sieci. Dzięki naszej pomocy zapewnisz swojej firmie wysokie bezpieczeństwo oraz pewność, że zawsze będziesz on-line. Jako złoty partner Andrisfot dajemy Ci gwarancję usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy ekspertami w obsłudze systemu Wanguard.

Rekomendacje

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wdrożenia oprogramowania Wanguard, system działa automatycznie i przesyła do nas raporty zdarzeń.Dzięki obsłudze ITORO wdrożenie przebiegło płynnie a szkolenie pozwoliło nam natychmiast korzystać ze wszystkich funkcji samego Wanguard-a.Gorąco polecam wszystkim operatorom ISP.

Serwer Wanguard został przygotowany bardzo szybko i fachowo.Profesjonalizm i doskonały kontakt pozwolił na uruchomienie ochrony w krótkim czasie, pomimo trwających ataków DDoS podczas wdrożenia. Referencje z innych firm zostały w pełni potwierdzone.

Dziękuje za przeprowadzone wdrożenie na wysokim poziomie i z dużym zaangażowaniem. Nasz Wanguard działa niezawodnie, polecam wszystkim skorzystanie z usług ITORO.

Dzięki ITORO, otrzymalismy natychmiastową pomoc podczas ataków, black hole routing i filtrowanie pakietów uratowały nas.

Sprawnie i profesjonalnie przeprowadzone wdrożenie dokonane przez firmę ITORO umożliwiło płynne i bezawaryjne rozpoczęcie pracy z nowym systemem ochorny - Wanguard. Po bardzo dobrych doświadczeniach podczas współpracy, mogę polecić ją jako profesjonalnego i sprawdzonego partnera.

Dziękuję za profesjonalną i rzetelną usługę wdrożenia systemu Wanguard w naszej sieci. Dzięki kompleksowej usłudze odzyskaliśmy stabilność i ciągłość działania naszej sieci. Wanguard działa bez zastrzeżeń, a wsparcie ITORO po wdrożeniu systemu jest na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim operatorom ISP usługi ITORO, pełen profesjonalizm, fachowość i rzetelność.

Czy Twoja firma jest bezpieczna?

Twoja sieć może być celem cyber ataku. Nie czekaj! Zapewnij swojej firmie pełną ochronę.

Poznaj nasze plany i ceny